Tooted, mida valmistame käsitööna ja toome maale, on ehedad ja looduslikud. Veevabad, mistõttu loomulik pikk säilivus. Taimed korjame valitud korjekohtadest, et tagada puhtus ja kvaliteet. Baasõlid on kõrgkvaliteedilised ja söögikraadiga. Mõeldud teadlikule, ennast ning loodust armastavale inimesele, kes otsib tervendavat efekti, mitte lihtsat ilutoodet.
Minu suurim soov on, et inimesed
tegeleksid pigem põhjuse väljajuurimise ning ravimisega, mitte pelgalt
sümptomite lühiajalise leevendusega.
Seda kõike pakuvad ka meie tooted!
Tinktuurid e taimetõmmised
Tinktuurid on üldtoniseerivad taimetõmmised, mis toetavad organismi kiirelt ja kahjulike kõrvaltoimeteta. Erinevad taimed sihivad erinevaid hädasid. Seega kui tervis tõrgub ja enesetunne pole kiita, siis võta appi puhtad ja väekad taimetinktuurid. Puhas piiritus on sadu aastaid olnud meedium, mis taimest väe pudelisse ammutab.
Meie kasutame tinktuuride valmistamiseks Eestis valminud mahe teraviljapiiritust, puhast allikavett ning oma kätega korjatud kodumaiseid taimi.
Taimetõmmised/tinktuurid sobivad kasutamiseks nii ennetava vahendina kui ka taastumisperioodil peale haiguse põdemist. Neid saab kasutada sees- kui välispidiselt. Seespidiselt on imendumine kõige kiirem kuid oluline kindlasti jälgida protokolli ja olla ettevaatlik.
Kui tee jt vesipõhiste taimetõmmiste imendumine toimub alles peensooles, siis tinktuuris olevad toimeained hakkavad imenduma juba suu limaskestas (kui tinktuuri enne allaneelamist natuke aega suus keele all hoida) ja satuvad nii kiiremini vereringesse.
Tinktuure saab anda ka lastele, lahjendades mõned tilgad (tavaliselt lapse vanus + 1) hästi soojas vees, mis laseb alkoholil aurustuda, kuid jätab aktiivse toimeaine sissevõtmiseks vette.
SalvidKõik salvid on orgaanilisest ja puhtast toorainest ja
kasutatud palju Eestimaist. Kuusevaiku käin korjamas metsas ning seda
puud kahjustamata, võttes ainult koore pealt ja seda mis puul endal üle
jääb. Taimed ja juured on talumajapidamisest või metsast, kus nad
kasvavad loomulikul viisil. Sheavõi on pärit Ghanast (läbi Mondo) ning
käsitsi toodetud sealsete külanaiste poolt (tööstusvaba).
Pakendid on plastikuvaba ning leiab kergesti taaskasutuse.
Samuti pakume võimalust tuua pakend puhtalt tagasi, see annab uuele tootele soodustuse.
Õlid
Indiast tulevad õlid on orgaanilised, lisa-ja säilitusainevabad; metsikust loodusest korjatud viljad, mille taga on palju pühendumist ja käsitööd. Sh sidrunheina eeterliku õli, mis valmib väikefarmis kus töölisteks on kohalik mägede hõimurahvas, taimed kasvavad looduslikult ning isegi rohimine toimub käsitsi. Ostes seda Sidrunheina eeterliku õli teed sa endale lisaks pai käsitöölistele ja toetad lastekodu lapsi.
Palsamid
Salvid ja palsamid on üldjuhul väga sarnased ning veevabad (erinevalt kreemidest), kuid peamine vahe on, et palsamid on kõvema ja tihkema konsistentsiga, mistõttu annab neid kergemini samuti vormida. Palsamid jätavad nahale suurema kaitsekihi (rohkem mesilasvaha koostises võrreldes salviga) ning töötavad hästi pealispinnal ja lihastes.
Meie valikus olevad palsamid on kõik naturaalsed tooted. Tahke nahapalsam (REAL) valmib Eestis käsitööna, kuid valuleevendav Silver Clove tuleb Balilt. Külastasin 2018 a alguse samuti väikest ‘peretehast’ ning panin käed külge nende toomisprotsessile. Neil on mõned masinad hõlbustamaks tööd, kuid palju tehakse siiski käsitsi.
Beebikaameli villaga pleedid, suured sallid
Siidiselt pehme beebikaamlivillaga suur sall v pleed- Tumesinine, hall ja helehall
Mässi end rahustavasse elegantsi – see suur ja hingav kangas on valmistatud siidi, beebikaamelivilla ja nailoni luksuslikust segust. Nailon teeb samuti hooldamise lilhtsamaks. Pehme helehalli ja kreemika mustriga kalasaba-koes kangas toob meelde udused hommikud ja vaiksed hetked. Kerge, kuid soe, sobib ideaalselt õlgadele heitmiseks lugemise ajal, voodi jalutsisse või diivanile kaunistuseks. Selle pehme tekstuur ja kaunis langemine muudavad pleedi praktiliseks ja esteetiliseks sisustuselemendiks – ideaalne rahulikeks hommikuteks, lõõgastumiseks või pärastlõunateks tassikese teega.
Sobib samuti kerge kampsuni või jope peale lisades soojust ja elegantsi.
Mässi end pehmusesse ja naudi maagiat, mida selle salli kandmine toob. Valmistatud Indias.
Armastusega ja südamega ilusad praktilised esemed teevad vahel elu nii palju nauditavamaks.
Materjal: 70% Beebikaamlivill + 10% Silk + 20% Nailon
Mõõdud: 98*212 cm
Kaal: 335 g
HOOLDUS:
Tavapärane villa või delikaatse materjali hooldus. Tootja soovitab keemilist puhastust kuna masinpesu võib kahjustada toodet (sh kuivatis). Kui soovite ise pesta siis kindlasti valige masinas leebeim programm või käsipesu leiges vees (30°C), õrna geeliga v villa-siidi šampooniga. Vältida väänamist, kuivatada salli horisontaalselt laotatult.
Villaste toodete hea kodune puhastus on asetada toode peale kandmist kuuma radiaatori peale 2-8h, see taastab vormi ja kuumus puhastab. Teine variant on suvel kuuma päikese kätte (kuid päike võib tuhmistada värve).
Vajadusel võite triikida, auruga või madalal temperatuuril.